Про Нас

Хто ми є?

Ми команда професіоналів, які кожен день викликають себе на виконання найсміливіших проектів і створення ексклюзивних меблів на замовлення. Наша власна столярна майстерня та багаторічний досвід наших фахівців гарантують якість нашої роботи.

Що ми любимо?

Аромат нових меблів з масиву дерева та їх унікальну текстуру. Ми цінуємо їх натуральність та екологічність, використовуємо найкращі матеріали, покриття та аксесуари таких всесвітньо відомих брендів, як Adler (Австрія), Sayerlack (Італія), Hettich (Німеччина), Blum (Австрія).

Чому обрати нас?

Тому що ми робимо все, щоб почути від наших клієнтів "Вау!", тому що ми реалізовуємо проект так, як задумав дизайнер, тому що ми надаємо найкращий сервіс та гарантію!

Як ми працюємо?

На першому етапі ми знайомимося з дизайн-проектом, візуалізацією або просто слухаємо ідею клієнта та робимо попередній розрахунок проекту або продукту.

На наступному етапі наш дизайнер зустрічається з клієнтом у шоурумі, презентує можливі матеріали та рахунки, домовляється про деталі, умови та складає договір.

На етапі проектування технолог на майданчику бере необхідні виміри та готує технічний ескіз для затвердження клієнтом. Після цього ми запускаємо затверджене технічне завдання у виробництво.

На заключному етапі наші спеціалісти встановлюють меблі та надають додаткові послуги.
the image of the founders of Nordwood

Продовжуйте мріяти - це може статися!

Ми надаємо гарантію на всі наші продукти. Ми завжди раді співпраці з творчими, талановитими архітекторами та дизайнерами, реалізовуючи будь-які дизайн-проекти.Звертайтеся до нас з найскладнішими ідеями - ми здійснимо інтер'єр вашої мрії!
icon arrow black
контакти